YASAL UYARI / TELiF HAKLARI

Bu site (Yayındakiler.com) ,ASYAPIM REKLAMCILIK ,FİLMCİLİK SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ'ne ait olup münhasıran onun tarafından işletilmektedir. Kullanıcı olarak Yayındakiler.com'u kullanırken aşağıdaki koşullara uymayı baştan kabul edersiniz: 

Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel düzeyde, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dahil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek; 

Bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da yasal düzenlemelerden kaynaklanan telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları dahil her türlü fikri ve sinai mülkiyet hakları ile korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da hakları elinde bulundurandan önceden yazılı izin almaksızın kullanmamak, üçüncü kişilerin kullanımına sunmamak; 

Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamamak ya da iletmemek; 

Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak, ticari anlamda haksız rekabete yol açacak davranışlardan kaçınmak. 

Bu hizmeti kullanırken,Yayındakiler.com'un yayınlanan her türlü yorum, bilgi ve verilecek linki denetlemek gibi bir zorunluluğu olmadığını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Ancak Yayındakiler.com, yukarıda sayılan şartlara ve koşullara tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını ve herhangi bir yasal, idari merciinin talebine yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkını her zaman saklı tutar. 

Sitede yer alan RADYO, TV ,Gazete Haber sitesi ,internet sitesi ve/veya logolarının içeriğinden Yayındakiler.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. Yayındakiler.com  yayınlarda ve baskılarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları ve baskıları aktardığı , tüm sitelerin içeriklerini tek tek ,an ve an her içerikte  kendi sitelerine bağlanılarak kendi sorumluluklarindaki yayın,yazı,görüntü ve bilgiyi hic bir şekilde oynamadan,kaydetmeden, dokunmadan takipçiyi yönlendirmektedir. bu nedenle hic bir şekilde  yasal sorumluluk kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan,radyo,tv,,gazete,haber sitesi,internet sitesi ne ve/veya  bağlanılan kaynağa ve yere aittir. 

Telif Hakları Hakkında;

Telif Hakkı (RADYO - TV)

Telif hakları ile ilgili olarak, Sitemiz üzerinde bulunan ve isimleri yer alan tüm Radyo ve Tv'ler kendi web sayfalarından , herhangi bir oynama yapmadan doğrudan  yayınlar kayıt edilmeden, yayında oynama yapılmadan direkt olarak kendi  haklarında  sorumluluklarında olan domain ve web sitesi üzerinden yayınlarını ziyaretçiye ve/veya takipçi ye göstermekte , izletmekte ,dinlemekte olup tüm  bu içeriklerin sorumluluğu tamamen yayını veren kuruluşlara aittir. Logo ve yayın hakları yapımcısına aittir.

Yukarıda detaylarına yer verilen Web Radyo-Tv koşullarına rağmen , portal yönetimi veya üyelerimiz tarafından paylaşılan Tarafınıza ait veya yetkisine sahip olduğunuzu beyan ettiğiniz ve sitemizde yer almasını istemediğiniz Radyo ve Tv’ler ile ilgili asyapimreklam@hotmail.com  adresinden bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yayindakiler.com portalımızda yer almasını istemediğiniz Radyo ve  Tv’ ivedilikle yayından kaldırılacaktır.

Telif Hakkı (Haber)

Sitemizde yer alan haberler,haberin içeriği, resmi, tamamen haber sağlayacısının (haberin alındığı linkin sorumluluğu altındadır. Site üyelerii tarafından paylaşılan içerikleri, resimleri dahil tüm paylaşımların sorumluluğu üyelerimize ait olup yayindakiler.com olarak kesinlikle sorumluluk kabul edilmemektedir. Haber sağlayıcısı tarafından ve&veya üyelerimiz tarafından gönderilen haber içeriğinin kişisel hak ve özgürlüğünüzü kısıtlayıcı,incitici ,yanıltıcı veya gerçeği yansıtmadığını  beyan ve ispat ettiğiniz takdirde bu ve buna benzer  haberler ivedilikle yayından kaldırılacaktır.  

Telif Hakkı ( Gazete)

Yayındakiler.com internet sitesinde yer alan tüm içerikler,Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36.ve 37.maddeleri esas alınarak oluşturulmaktadır.

http://mevzuat.meb.gov.tr/html/7981_5846.html

Kullanım şartları

Yayındakiler.com RADYO,TV,VİDEO, içeriklerinde bulunan herhangi bir video yada canlı yayın için telif hakkı talep eden hak sahipleri olduğunda, bu video yada canlı yayın linklerini sistemden derhal silecektir. Bunun için kullanıcılarına herhangi bir bilgi vermek zorunluluğu bulunmamaktadır. Sitede yer alan Radyo ve Tv,Video yayın ve/veya logolarının içeriğinden yayindakiler.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. Yayindakiler.com 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo’yu iletişim kısmından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 7 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

Yasal Sorumluluk:

Yayındakiler.com’, içeriklerinde bulunan hiçbir video ,Tv yayın hizmetini kendi sunucularında barındırmamaktadır. Videolar veya canlı yayınlar, ilgili kurum yada kişilerin internet sitelerinden link kodu alınarak verilmektedir. Bu nedenle Yayındakiler.com, telif hakkı materyal, kanuna uygunsuzluk, yasanın suç saydığı fiilleri öven, suça özendiren, ticari olarak haksız rekabete neden olan, illegal bilgisayar yazılım tanıtan tüm videolar ve canlı yayınlar için hiçbir yasal sorumluluk üstlenmez, bu içerikler tespit edildiğinde sistemden derhal silinirler.

Yayındakiler.com’a yorum yazmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı Yayındakiler.com’un sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız. 

İş bu yasal uyarıyı onaylamakla yukarıda belirtilen taahhütlere aykırı tutum ve hareketleriniz nedeniyle Yayındakiler.com, diğer kullanıcılar, üçüncü kişiler veya yetkili merciler nezdinde karşılaşacağınız dava, tazminat vesair tüm taleplerin doğrudan muhatabı olduğunuzu ve  Yayındakiler.com’un bu hususta herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş addolunursunuz.

İl Sayfası için istediğiniz konumu seçiniz