KULLANIM KOŞULLARI

Site için önceden kullanım için site kullanımlarını okuyun. Siteyi bir şekilde kullanan tüm kullanıcı ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul edeceklerdir. 

Yayındakiler.com  bir As Yapım Reklamcılık,Filmcilik Ltd.şti. hizmetdir. Bu metinde kullanılan "kullanıcı" terimi, siteyi kullanan kişilerle ilgili herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve kişiyle ilgili kişilerdir.

Yayındakiler.com  sitenin kullanıcılarına trafik olarak veya belirli bir şekilde hizmet kullanımında amaçlanmamaktadır. Aynı şekilde, web işlemesinin ve bakımının nasıl olacağı, aynı şekilde, web üzerindeki işlerin ve bozuklulukların nasıl olacağı, web tasarımı ile ilgili cihazlardan ve virüslerden temizlenmiş olarak tasarlanmışlardır. 

İşbu  Yayındakiler.com  'daki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmaktadır.

Kullanımdaki sitede kullanılan kişilerdeki internet sitelerine yönelik işler tarafından yönetilenler sağlanmaktadır. Üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve sağlık açısından kullanılmamaktadır. Ayrıca, bu durum web sitelerinin düşünmenin ve güvenirliğinin onaylanması geleceğini düşündürmektedir. Bu konuda iyi veya web sitelerinde fikir konusunda kabul edilmemektedir. Yinelenen siteye linklerin web içeriğinin güvenirliğinin ve tarafımızdan onaylandığı anlamına gelmez.

Siteye yapılabilcek saldırı ve herhangi bir durum ile ilgili hassas ürünlerde Kod ve yazılım da dahil olan yer alan, görüntülü ve sesli fikir Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuata göre tasarlanabilir. yayındakiler.com'un yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, dağıtılamaz.  

yayındaki.com 'un  içerisinde yer alan iletişim bilgileri dışında yer alan dış  linklere ait bilgi ve  içerikler hakkında  Yayındakiler.com  hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu kabul etmemektedir ve bu olumsuzluklardan her türlü hukuki ve cezai sorumluluğ ilgili link ve &veya kişilere aittir.yayindakiler.com ve&veya yetkili kişileri sorumlu tutulamaz.

Yayındakiler.com  link veren, banner üzerinden veya başka eşya tanıtımını siteden, veya üründen oluşan ve üründen sorumlu değildir. 

FiKRi VE SINAi HAKLAR 

Yayındakiler.com  web sitesi kullanımında ticari açıdan avantajlı bir fırsata yol açabilecek, potansiyelden kaçınılacak, web sitesinde mevcut alan içinde hiçbir şekilde kullanamayacaksınız. 

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, sitedeki tüm eşyalardan oluşan Fikri ve Sınai Haklar ile ilgili küçük kapsamlı korunmaktadır. 

Yayındakiler.com,  web sitesindeki yer alan yazan,görsel haberlerden ve içeriklerinden kaynaklanan işlemlerden  sorumluluk alanlarındaki hakları, haberlerin alındığı ajansa, siteye ve&veya bağlantısının sahibine linke aittir.

yayindakiler.com Sitede yer RADYO, TV GAZETE, HABER SİTELERİNİN ve &veya dia bağlantı  linklerinin alinan  iletimleri ,yayınlari ,iceriklerine  hic bir sekilde ekleme,  çıkarma ve &veya mudahalede bulunmadigi kayıt yapmadığı gibi, FTA yayınları ve baskıları için, hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanallara ,Gazete'ye , Haber sitelerine ve&veya linklerin açıldığı sayfalara aittir.

İl Sayfası için istediğiniz konumu seçiniz